Vestuvių filmavimas

Žinoma, be pasiruošimo darbų santuokos įamžinimas nebūtų toks sėkmingas, todėl mes ypatingai akcentuojame bendradarbiavimą su jaunausiais. Operatoriui pravartu susipažinti su jaunaisias tam, kad būtų įmanoma išgauti intymias, nuoširdžias reakcijos santuokos metu. Aptarus kliento lūkesčius, sudarome apytikslį planą-scenarijų, į kurį atsižvelgiama filmuojant vestuves. Be abejo, beatodairiškai vadovautis scenarijumi neįmanoma, todėl tik įgudę profesionalai sugeba eksperimentuoti, prisitaikyti prie situacijos bei pokyčių.

Dažniausiai santuokos filmavimas susideda iš:

 • Įžangos (pasiruošimo) įamžinimo;
 • Ceremonijos fiksavimo;
 • Videosesijos gamtoje;
 • Pobažnytinės šventės įamžinimo (dažiausiai dirbame iki 00:30 val.);
 • Postprodukcijos darbų (pilnas montažas);
 • Video medžiagos perkėlimo į USB laikmeną ir perdavimo klientui.

Galite derinti ir atsisakyti kaikurių paslaugų – suteikiame galimybę rinktis tarp keturių pagrindinių paslaugų paketų, kiekvieną šventę aptariame individualiai.

Tai investicija į gražiausius jūsų gyvenimo prisiminimus. Ši šventė viena pačių įsimintiniausių ir reikšmingiausių jūsų gyvenime, todėl vaizdo medžiaga – bene geriausias būdas įamžinti prisiminimus realistiškai bei pergyventi ypatingai jautrias emocijas dar kartą.

Filmuojant šventę svarbu ne tik kokybiška technika, tačiau taip pat tinkami rakursai bei įgudusi profesionalo „akis“, gebanti pastebėti gražiausius vaizdus, jautriausias emocijas, ceremonijos didingumą, aplinkos akcentus. Labai svarbu gebėti iš visų šių ypatingų vaizdų išsirinkti pačius svarbiausius, gražiausius tam, kad santuokos filmo peržiūra neprailgtų.

Tam „Inversus video“ komanda taip pat teikia didelį dėmesį – montuodami vaizdo medžiagą konsultuojamės su jaunavedžiais, jų pageidavimu parenkame tinkančią foninę muziką bei kitas detales, reikšmingas emocijos perteikimui. Filmuojame įvairiais žanrais naudodami skirtingus scenarijus, teikiame invidualų dėmesį į kiekvieną klientą bei naudojame profesionalią skaitmeninę filmavimo techniką, skirtą santuokos įamžinimui.

Vestuvių filmavimas ir montavimas neapseina be jaunųjų pagalbos – svarbu, kad būtumėte atsipalaidavę, mėgautumėtės ceremonija. Šios ypatingos šventės patikėjimas profesionalams tikrai nuims nereikalingą stresą, leis mėgautis savo švente iš visos širdies. Pažadame įamžinti jautriausias šventės akimirkas, nuotaikas bei jaunųjų meilės kupinus žvilgnius!

Filmavimo paslaugos

„Inversus video“ įmonės tikslas – kurti kokybišką, originalų, tenkinantį jūsų lūkesčius produktą. Į savo darbą žiūrime atsakingai, todėl kiekvieną šventę pažadame įamžinti profesionaliai, tikime, jog vaizdų montavimas – tai ne tik sausas failų tvarkymas ir pateikimas, tačiau tikras kūrybinis procesas. Mūsų teikiamos filmavimo paslaugos:

 • Video, fotografavimo paslaugos iš oro drono pagalba;
 • Vaizdo klipų, reklaminių video kūrimas;
 • Švenčių fiksavimas;
 • Video montavimas, nuotraukų retušavimas.

Šiandien vis dažniau santuokos įamžinimas praskaidrinamas nestandartiniu būdu – filmuojant iš oro. Šis būdas nuostabias vestuvines akimirkas užfiksuos tikrai išskirtinai, o integruojant filmavimą iš oro su standartiniu filmavimu galime pasiekti išties tobulus rezultatus! Mūsų paslaugos užtikrins, jog vaizdo medžiagoje matysite viską, kas svarbiausia: nuostabiai dekoruotą šventės vietą, susirinkusius artimiausius svečius, vestuvinius žaidimus, šokius, meilės kupiną atmosferą. Juk kiekviena planuojanti vestuves pora nori kuo ilgiau atsiminti vestuvines akimirkas, todėl lieka vienintelis būdas – mūsų teikiamos profesionalios filmavimo paslaugos!

Nepriklausomai nuo to, kokią idėją turite savo galvoje, kokios filmavimo paslaugos jums reikalingos, mes esame pasiruošę prisidėti tiek planuojant, tiek įgyvendinant šias idėjas kūrybiniame procese. Profesionalų komanda, sukaupusi didelį žinių, patirties bagažą, leis atsipalaiduoti, mėgautis šia nuostabia švente be jokių rūpesčių. Mums tai – ne tik darbas, todėl nuolatos semiamės naujų idėjų, tobuliname žinias, stengiamės pasiūlyti originalius, niekur nematytus vaizdo įamžinimo sprendimus.

Vestuvių filmavimas kartu su „Inversus video“: kaina ir kokybė – suderintos

Jaunavedziu filmavimas

Vestuvių filmavimas ir kaina domina kiekvieną iš mūsų klientų, tačiau kiekvienos vestuvės yra skirtingos, užsakovo norai skiriasi, todėl kaina derinama su kiekvienu individualiai, aptarus šventės idėjas, lūkesčius. Kainai įtakos turi:

 • Filmavimo laikas;
 • Lokacijos;
 • Vaizdo, garso efektų sudėtingumas;
 • Atvykimo sąnaudos.

Vestuvių filmavimas ir kaina susiję su tuo, kurį paslaugų paketą pasirinksite. Mes siūlome rinktis tarp dviejų pagrindinių formatų: full HD (1920×1080) bei 4K (4096×2160) raiškos. Šie formatai skiriasi vaizdo perdavimo kokybe – 4K formato raiška yra keturis kartus didesnė nei Full HD, tai pats ryškiausias žinomas formatas pasaulyje.

Plačiau aptarkime keturis turimus paslaugų paketus:

 • Minimalusis – ceremonija, videosesija, 30 min. filmas bei trumpas klipas;
 • Optimalusis – pasiruošimas ceremonijai, ceremonijos filmavimas, videosesija, 40 min. filmas bei trumpas klipas;
 • Populiarusis – ceremonija, videosesija, šventė (iki 00:30 val.), vestuvių filmas ~60-90 min. ilgio, trumpas klipas;
 • Standartinis – pasiruošimas, ceremonija, videosesija, šventės fiksavimas (iki 00:30 val.), filmas ~60-90 min. ilgio, trumpas ~3 min. klipas.

Atsiminkite, jog profesionali vestuvių vaizdo medžiaga turi neįkainojamą vertę, o jautriausiais prisiminimais galėsite mėgautis tiek jūs ir jūsų mylimasis, tiek ateinančios kartos.

SUSISIEKITE

Parašykite mums žinutę

Sending

©2020 Inversus

Log in with your credentials

Forgot your details?