Krikštynų filmavimas

Krikštynų įamžinimas – tai labai subtilus, atsakingas darbas, reikalaujantis ypatingai greitos reakcijos ir susitelkimo dirbant. Šio proceso metu operatorius visą dėmesį skiria nenuspėjamiems, judriems, nuolat aktyviems vaikams. Šventė išties ypatinga ir jautri, todėl tam, kad ji nepasimirštų, siūlome profesionalias filmavimo ir montavimo paslaugas.

Šios ypatingos progos fiksavimas vaiko tėvams ar artimiesiems dažnai tampa sudėtingu bei stresą keliančiu procesu, atimančiu galimybę mėgautis pačia švente. Mūsų profesionalų komanda pasiryžusi įamžinti gražiausias, natūraliausias vaiko krikštynų akimirkas.

Krikstynu filmavimas

Kuo ypatingas krikštynų filmavimas?

Kūrybinis procesas yra ypatingas tuo, jog jis reikalauja išties daug jėgų, reakcijos, nuovokos. Šios pakilios progos metu įamžinamos gražiausios bei šviesiausios dienos akimirkos, tėvų jaudulys, nesuvaidintos, žavingos vaikų emocijos, svečių ar giminaičių nuotaikos, džiaugsmas, pakili nuotaika, kurie yra nesuvaidinti, nenuspėjami. Žinoma, tai – nuostabus prisiminimas visai šeimai, nepakartojama patirtis krikštijamam vaikui užaugus, tačiau iššūkius keliantis darbas nepatyrusiam operatoriui, todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalus.

Būtent filmavimas, o ne fotografavimas, suteikia galimybę užfiksuoti tikrąsias mažylio reakcijas – balsą, juoką, džiugesį; taip pat įamžinamas artimųjų dėmesys bei begalinė meilė. Mažieji šventės dalyviai neretai yra itin jautrūs šviesai, aplinkai, todėl intensyvus, nepatyręs kameros valdymas gali juos išvarginti ar suerzinti. Kaip tik dėl to „Inversus video“ komanda dirba subtiliai, puikiai išmano krikštynų filmavimo specifiką. Be abejo kokybiškam produktui didelę įtaką daro kokybiška bei profesionali technika.

Vaiko krikstyjimas

Krikštynų filmavimas bei pasirengimo darbai

Kaip ir kiekviena ypatinga proga, taip ir krikštynos, reikalauja planavimo ir pasiruošimo prieš šventę, todėl rekomenduojama pasirūpinti jos scenarijumi. Tai palengvins ne tik šventės operatoriaus darbą, bet padės išvengti streso, nenumatytų nesklandumų organizatoriams. Filmavimas dažniausiai apima šiuos siužetus:

  • Filmuojamas pasirengimo procesas namuose;
  • Ceremonijos bažnyčioje fiksavimas;
  • Šventinės pietų/vakarienės su artimaisiais įamžinimas.

Artimųjų bendradarbiavimas irgi yra svarbus kuriant atsiminimus apie jūsų mažylį. Neretai šios išskirtinės progos metu giminaičiai negaili gražių žodžių bei palinkėjimų naujagimiui. Tai išties puiki medžiaga jūsų filmui, kuriai pasiruošti galite iš anksto.

„Inversus video“ komanda pažada įamžinti gražiausias jūsų akimirkas taip, kad netgi po daugelio metų ši filmuota medžiaga sukels tas pačias pakilias, šviesias emocijas kaip ir tikrąją šventės dieną! Įgyvendiname jūsų pasiūlytas idėjas arba siūlome laiko patvirtintus scenarijus, mėgaujamės kurdami bei užfiksuodami džiugiausias vaiko šventės minutes. Taigi, mūsų įmonė rūpinasi ne tik filmavimo, bet ir montavimo, įrašymo į laikmeną, jos apipavidalinimo darbais.

SUSISIEKITE

Parašykite mums žinutę

Sending

©2020 Inversus

Log in with your credentials

Forgot your details?