Filmavimas ir fotografavimas dronu

Filmuojant dromu vaizdai pasižymi išties aukšta kokybe, tačiau yra keletas pagrindinių dalykų, kurie gali apriboti šį kūrybinį, techninį procesą:

 • Prastos klimato sąlygos (vėjas, lietus, sniegas);
 • Vietos, kuriose susitelkę ypatingai daug žmonių;
 • Neįprastos ar pavojingos vietos (šalia vėjo jėgainių, aukštos įtampos elektros linijų, 10 km. spinduliu aplink oro uostus);
 • Neįprastos situacijos, pvz. kuomet norima filmuoti šalia valstybės sienų.

Fotografavimas iš oro

Dar vienas unikalus būdas įamžinti išskirtinius gyvenimo įvykius, užfiksuoti renginius bei šventes – tai fotografavimas iš oro. Pasitelkus papildomą įrangą, kurią „Inversus video“ naudoja savo darbuose, galime pasiekti išties stulbinančių rezultatų net pačiose paprasčiausiose situacijose!

Filmavimas dronu

Taigi, kaip jau supratote, filmavimas iš oro atliekamas drono pagalba. Dronai – tai nuotoliniu būdu valdomi elektroniniai prietaisai, skirti skraidymui ir panoraminiam vaizdo fiksavimui. Jų pagalba ypatingai aukštos kokybės nuotraukos bei vaizdo medžiaga užfiksuojami didelės rezoliucijos kameromis, kurios vaizdą fiksuoja 15-200 metrų atstumu. Kuo filmavimas iš oro dronu skiriasi nuo tradicinių filmavimo modelių ir kokie jo privalumai?

 • Originalus, dinamiškas vaizdų bei idėjų pateikimas;
 • Plataus vaizdo įamžinimo galimybės;
 • Originalus požiūris į tradicinį gamtovaizdį.

Šiais laikais vaizdų fiksavimas dronu yra pasiekiamas kone kiekvienam, tačiau eksperimentuoti patiems siūlome tik tokiu atveju, jeigu tikrai turite užtektinai laisvo laiko ir pinigų – dėl patirties stokos pasėkmės gali būti itin skaudžios ir jūsų investicijos nueis veltui. Tik profesionaliai, tinkamoje vietoje filmuojant pasieksite geriausius rezultatus bei išryškinsite tikrąjį vietovės ar šventės grožį. Reikia suprasti, jog dronas – tikrai ne kiekvienai progai: juo filmuoti vestuvių ceremoniją bažnyčioje ar akustinį koncertą tylioje salėje beveik neįmanoma dėl prietaiso keliamo triukšmo.

Tai vienas pažangiausių, naujausių būdų įamžinti jūsų idėjas verslui bei nepakartojamas asmenines gyvenimo akimirkas paversti amžinomis. Mūsų komanda siūlo alternatyvias filmavimo perspektyvas naudojant naujausias technologijas (dronus). Šis išskirtinis būdas puikiai tinka meniniams, vaidybiniams, dokumentiniams filmams (ypač masinėse scenose), taip pat muzikinių klipų, reklamų filmavimui, sporto renginiams, festivaliams, koncertams ar kitiems renginiams įamžinti. Tai – išties nestandartinis sprendimas, kurio metu vaizdas pateikiamas skirtingais rakursais naudojantis aukščiausios kokybės formatus (video reklama įgyvendinama full HD, 4K formatais).

Jums to negana? Esame užtikrinti, jog išmanus filmavimas iš oro tikrai padės tapti išskirtiniais, netikėčiausias jūsų idėjas paversti pastebėtomis klientų ar artimųjų būryje. Tradiciniuose reklaminiuose klipuose ši technika leidžia vaizdą perteikti meniškiau, originaliau. Tačiau galbūt jūsų užmojai kiek paprastesni – tiesiog norite parduoti nekilnojamąjį turtą? Šis filmavimo metodas klientui leis pažvelgti į jūsų parduodamą objektą kitu kampu. Pasinaudokite mūsų siūlomomis paslaugomis bei tapkite pranašesni už rinkos konkurentus jau dabar!

Drono pagalba kamera pakyla išties aukštai, o jos įamžinti kadrai pasižymi nepakartojamais rakursais, kokybe, originalumu, kuriuos pasiekti sudėtinga net ir labiausiai įgudusiems fotografams. Mūsų turima technika išties kokybiška, todėl fotografuojant užfiksuojamos sunkiausiai pastebimos detalės. Nuotraukų kokybė išties profesionali, geriausi rezultatai pasiekiami naudojant stabilizavimo įrangą.

Mūsų įmonėje dirbantys įgudę fotografai su turima technika net ir paprasčiausius vaizdus paverčia išskirtiniais meno kūriniais. Panoraminiu būdu fotografuojant dažniausiai atskleidžiami ypatingi gamtovaizdžio siužetai, tačiau toks fotografavimo metodas taip naudojamos švenčių metu ar komercijos sumetimais. Nuotraukos iš oro praturtina monotoniškus vaizdus, todėl puikiai pasitarnauja reklamuojant, pardavinėjant statinius, sodybas; jų panaudojimo galimybės išties neribotos – tereikia turėti šiek fantazijos!

Mes rekomenduojame filmavimą dronu patikėti „Inversus video“ profesionalų komandai, kurie puikiai išmano jo subtilybes bei galimybes. Mūsų naudojama technika leidžia užfiksuoti objektus itin profesionaliai, todėl džiaukitės išskirtiniais kadrais, kurie stebins ne tik jus, bet aplinkinius taip pat!

 

Filmavimas dronu: ką vertėtų žinoti norint įsigyti šį prietaisą?

Filmavimas ir fotografavimas dronu darosi vis populiaresnis, todėl daugelį vilioja įsigyti savo asmeninį droną. Ka vertėtų žinoti apie šį prietaisą tam, kad filmavimas ir fotografavimas klostytųsi sėkmingai, o rezultatai džiugintų? Prieš įsigydami:

 • Įsitikinkite, jog jame esanti vaizdo kamera yra kokybiška, įdiegtas stabilizatorius, kuris užtikrina vaizdo ryškumą, kokybiškumą.
 • Atkreipkite dėmesį į tai, koks yra prietaiso maksimalus skrydžio laikas (vidutiniškai jis turėtų būti nuo 5 iki 25 minučių priklausomai nuo drono profesionalumo).
 • Nuspręskite, koks skrydžio nuotolis jums aktualiausias. Jis gali skiritis tarp 20-2000 metrų.
 • Bene svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra valdymo pultas. Nuo jo priklauso sėkmingas kameros valdymas. Rekomenduojame rinktis valdymo pultus, kurie kontroliuoja tiek droną, tiek vaizdo kamerą.

[/vc_column_text][/vc_column]

SUSISIEKITE

Parašykite mums žinutę

Sending

©2020 Inversus

Log in with your credentials

Forgot your details?